|
|
Zamówienie kuchni
Od pomysłu do realizacji, czyli jak wygląda proces zamówienia kuchni?

 

Wizyta w naszym studiu mebli kuchennych.

W celu omówienia Państwa pomysłów zapraszamy do nas, gdzie mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i pomoc projektanta.
Prosimy o przygotowanie pomiarów pomieszczenia. Zapewniamy Państwu projekt i profesjonalne doradztwo w zaplanowaniu przestrzeni przeznaczonej na kuchnię. Przy projektowaniu ważna jest dla nas nie tylko funkcjonalność i doskonały wizerunek kuchni, ale również kładziemy duży nacisk, aby jej właściciele czuli się w niej dobrze. W naszym studiu możecie Państwo obejrzeć oferowane przez nas wzory i kolory frontów, blatów, korpusów, rodzaje uchwytów, kuchnie ekspozycyjne oraz szereg okuć i rozwiązań technicznych, podnoszących funkcjonalność kuchni oraz zwiększających ergonomię pracy.

Projekt, wycena i fotorealistyczna wizualizacja

Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami wykonujemy projekt kuchni wraz z wyceną i wizualizacją. Używamy w tym celu profesjonalnego programu do projektowania dzięki, któremu mamy możliwość prezentowania Państwu fotorealistycznych projektów. Dzięki temu łatwiej jest wyobrazić sobie swoją przyszłą kuchnię i podjąć świadomą decyzję. Poza elementami meblowymi istnieje możliwość doboru idealnych dodatków oraz kolorów ścian i podłóg. Wszystko to pozwala na idealne zaaranżowanie całego pomieszczenia, dzięki czemu efekt końcowy nie będzie zaskoczeniem.

Dokładny pomiar pomieszczenia.

Pomiar w domu klienta jest niezbędny do złożenia zamówienia na meble w fabryce.

Umowa na wykonanie kuchni

Po ustaleniu wszystkich szczegółów projektant podpisuje z Państwem umowę, która wyszczególnia wszystkie ustalenia jakie zapadły podczas rozmów i spotkań.

Dostawa i montaż

Po zamówieniu projektu przychodzi czas, kiedy wymarzona kuchnia ma zostać zamontowana na swoim miejscu. Wszystkie elementy w fabrycznych opakowaniach dostarczamy firmowym, bezpiecznym transportem gwarantującym 100% ochronę produktów przed wstrząsami i wibracjami podczas ich przewozu. Po zakończeniu montażu następuje odbiór kuchni zakończony podpisaniem „Protokołu odbioru”, który jest równoznaczny z akceptacją jakości wykonanej usługi.